מצבות בשלומי

מצבות בשלומי

שום דבר לא מכין אותנו ליום בו יקירנו ילך מן העולם, מדובר בתקופה לא פשוטה מבחינה רגשית ואף כזו שדורשת מאיתנו תעצומות נפש אדירות מאחר וישנם עיסוקים רבים בהם אנו נצטרך לקחת חלק סביב מותו של יקירנו. בין הנושאים האלו קיים גם נושא המצבה, על מנת להפוך את ההתעסקות סביב המצבה לפחות מסובכת ומתישה אנו ממליצים לכם לעבוד יחד עם חברה המתמחה במלאכת מצבות בשלומי. אנשי המקצוע של אסף א.א מצבות ריכזו עבורכם תשובות לכל השאלות הרלוונטיות.

האם יש צורך להזמין שירותי חידוש מצבות בשלומי?מצבות בשלומי

נזקי מזג האוויר, הזמן ושאר משתנים גורמים לכך שלא מעט מצבות צריכות לעבור תהליך חידוש מצבות במהלכו מתבצעות פעולות שונות לשם שיקום המצבה, חיזוק הקרקע והמבנה סביב המצבה, עיצוב המצבה ולעיתים אף חידוש המצבה לגמרי עד לכדי כך שאנחנו מדברים על "מצבה חדשה". חידוש מצבות בשלומי הינה מלאכה אשר צריכה להיעשות על ידי בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום.

לצד זה בהדרכת בעל מקצוע תוכלו לבצע מגוון רחב של פעולות עצמאיות אשר יעזרו לכם לשמר ככל האפשר את המצבה ולשמור על החיוניות שלה לאורך זמן.

מה מומלץ לדעת על עיצוב מצבות בשלומי?

מלאכת עיצוב מצבות בשלומי איננה מלאכה קלה כלל אך יחד עם זאת בהנחה ואתם בוחרים את קבלן המצבות הנכון לעבוד איתו אין מן הנמנע שתוכלו לאפיין את הצרכים שלכם בצורה נכונה מתוך מגוון רחב של אפשרויות. כיום ניתן לעצב את המצבה שלכם בהתאמה אישית בהתאם לצרכים שלכם ורצון יקירכם.

מהי העלות של מצבה בשלומי?

לא מעט אנשים תוהים מה היא העלות של מצבה בשלומי, כאשר אנחנו מדברים על עלות מצבה אנו מדברים על מחיר המשתנה בהתאם למספר רחב של פרמטרים – סוג המצבה, חומר הגלם איתו אנו נעבוד, שיטות החריטה הם אנו נבחר, הניסיון והמוניטין של קבלן המצבות איתו אנו נעבוד ועוד מגוון רחב של פרמטרים.

אנו מציעים לכם לאפיין יחד עם אנשי המקצוע של אסף א.א מצבות את הצרכים שלכם על מנת לקבל תמונה ברורה יותר לגבי המחיר אותו תשלמו. חברת אסף א.א מצבות נותנת לכם את האפשרות ליהנות ממחירים נוחים ואטרקטיביים לצד פריסת תשלומים של עד שישה תשלומים ללא ריבית.

איך לבחור קבלן מצבות בשלומי?

בנסיבות מצערות הגיע הזמן למצוא אחר מצבה אשר תנציח את היקר לכם, עולם המצבות הינו עולם בעל היצע מגוון ורחב וישנם לא מעט קבלני מצבות ונותני שירות שונים. לעיתים אנו רואים לא מעט אנשים אשר הולכים לאיבוד מבין כל ההיצע הזה, ריכזנו עבורם מספר נקודות שיהפכו את מלאכת הבחירה לקלה הרבה יותר:

  • ניסיון לצד ותק – כאשר אנחנו מחפשים קבלן מציבות אנו נרצה לשים דגש בראש ובראשונה על הניסיון לצד הותק שלו כקבלן מצבות בתחום. עבודה עם קבלן בעל ניסיון ו-ותק בתחום נותנת לנו את הביטחון לדעת כי בעל מקצוע זה ידע איך לגשת למלאכה בצורה נכונה, יתן מענה מקיף ואף פתרונות יצירתיים לבקשות ופרויקטים מורכבים.
  • מוניטין קבלן המצבות – קבלן בעל ניסיון ו-ותק בתחום צבר לעצמו מוניטין, אנו ממליצים לכם לבדוק כי בעל המקצוע איתו אתם עובדים הינו בעל מוניטין גבוה ואיכותי בעולם המצבות וכן יש מאחוריו חוג לקוחות אשר יכול להעיד על טיבו.
  • ליווי ומעטפת מלאה – עבודותו של קבלן מצבות לא נגמרת במלאכת מכירת מצבות בשלומי אלא מדובר במעטפת שלמה, בדקו כי הקבלן מלווה אתכם משלב אפיון המצבה עד הנחת המצבה בבית העלמין. כמו כן, בדקו כי הוא מספק שירותים של תחזוקה במידת הצורך ומסביר לכם איך תוכלו לשמור על חיוניות המצבה לאורך זמן.
  • עיצוב בהתאמה אישית – הנצחת היקרים לנו היא מלאכה מבורכת, בדקו כי ניתנת לכם האפשרות לעצב בהתאמה אישית את המצבה שלכם. כיום קבלן מצבות בעל ניסיון יתן לכם את האפשרות לבחור מתוך היצע רחב של סוגי מצבות ואבנים לצד סוגי חריטות וטכנולוגיות ייחודיות.
  • הסדר תשלומים נוח – ההתעסקות במוות קשה יותר מן ההתעסקות בחיים ולעיתים אנו מוצאים את עצמנו מגיעים להתעסקות זו ללא שום התראה מראש. קבלן בעל ניסיון מבין זאת ונותן לכם את האפשרות להסדר תשלומים נוח ואיכותני.

מדוע להזמין מצבות בשלומי מחברת אסף א.א מצבות?

אם חיפשתם אחר מצבות בשלומי אין מן הנמנע שהגעתם למקום הנכון עבורכם. חברת אסף א.א מצבות הינה אחת החברות המובילות בישראל בעולם המצבות וסיפקה במרוצת השנים מעטפת מלאה לכלל קהל לקוחותיה. החברה פועלת למעלה מ – 2 עשורים ומספקת מגוון רחב של שירותים, ביניהם ניתן לראות: פיסול מצבות, תחזוקה, עיצוב מצבות, בניית מצבות ואף שירותי חריטה אמנותית מקצועיים וללא לאות.

החברה נותנת לכם את האפשרות לבחור מתוך היצע רחב ומגוון של חומרי גלם וסוגי מצבות לצד אפשרויות עיצוביות שלא נגמרות. חברת אסף א.א מצבות מבינה את החשיבות ברכישת מצבה ובמורכבות הכרוכה בכך ומלווה אתכם לאורך כל התהליך.

אמרתם מצבות בשלומי – אמרתם אסף א.א מצבות

מצבות בשלומי

מאמרים נוספים