עיצוב מצבות

עיצוב מצבות

מה חשוב לדעת על עיצוב מצבות?

הפרידה מאדם יקר שהלך לעולמו תמיד תופסת אותנו לא מוכנים. תיאורטית אנחנו מבינים שזה קורה, זה טבעו של עולם וזו דרך החיים. עם זאת, ברגע שזה מגיע אלינו, אל המשפחה הפרטית שלנו ואל המקום הבטוח שלנו, זה תמיד מערר אותנו רגשית. אחרי סערת הרגשות הראשונית עולה הצורך הטבעי לעשות כל מה שאפשר כדי לזכור את אותו אדם אהוב. אנחנו רוצים לעשות לו מצבה יפה ולהבטיח שבכל פעם כשנגיע לבקר אותו בבית העלמין, נרגיש המצבה ייחודית, שונה ומכובדת ביותר. אם זה נשמע לכם מוכר, ברור מדוע גם אתם, כמו לא מעט אנשים אחרים, מתעניינים בנושא של עיצוב מצבות. האמת היא שעיצוב של מצבות, כמו עיצוב של כל אלמנט אחר, זה לא עניין של מה בכך. עיצוב מצבות דורשת מקצועיות והרבה מאוד ניסיון, כך שנשאלת השאלה: האם אתם באמת צריכים להתמודד עם האתגר הזה לבד?

מה כדאי לבדוק לפני תחילת תהליך העיצוב?עיצוב מצבות

אם ננסה להבין מה כולל עיצוב מצבות אנחנו נראה שיש לא מעט נתונים שצריך לקחת בחשבון. למשל, האם מדובר על מצבה שהדבר החשוב ביותר לגביה זה שהיא תחזיק מעמד לעשרות שנים? או שאולי המטרה היא ליצור את המצבה הכי מעוצבת ובולטת בכל בית העלמין? האם הרעיון הוא להשקיע כל סכום שידרשו מאתנו? או שבסך הכול נרצה לעצב את המצבה בצורה מכובדת וצנוע? חשוב מאוד לענות תחילה על כל השאלות האלה. בנוסף, חשוב להבין שכאשר מדברים על עיצוב מצבות יש גם כמה נתונים פרקטיים שצריך לקחת בחשבון. למשל, האם מדובר על מצבה שדורשת סוג מיוחד של אבן? האם זו מצבת יחיד או מצבה כפולה? ומה הגודל הכללי הרצוי עבור המצבה? בימינו, כאשר מדברים על עיצוב מצבות ניתן לראות גם מצבות מיוחדות שעשויות מזכוכית או מצבות שנושאות את תמונת הנפטר. ניתן לראות שיש אינספור נתונים שצריך לקחת בחשבון ולהתחשב בהם, כך שברור מדוע רצוי להשאיר את העבודה הזאת לאנשי המקצוע המובילים.

האם ניתן לשלב כיתוב אישי כאשר מעצבים מצבה?

אי אפשר לדבר על עיצוב מצבות ולא להזכיר גם את הכיתוב. אומנם זה נכון שהעיצוב של המצבה חשוב וגם הגודל שלה, אך בנוסף לכל אלה, גם הכיתוב משמעותי. האם מדובר על כיתוב פשוט שכולל את שם הנפטר, את שם משפחתו ואת התאריכים שבהם הוא נולד ונפטר? או שאולי אתם מעדיפים להוסיף בכיתוב עוד כמה דברים אישיים? אנשים רבים בוחרים משפט משיר או משפט שמתאר בצורה מושלמת את אופיו של האדם היקר שהלך לעולמו. אחרים בוחרים בשיר שלם שהם רוצים לכתוב על המצבה ואילו אחרים מוסיפים מילים מרגשות אחרות. כל משפחה צריכה לקבל את ההחלטה הזאת בהתאם להעדפות האישיות שלה. מה שבטוח זה שכדאי להשקיע בכך מחשבה, שכן גם במובן הזה ניתן להשפיע בצורה משמעותית ביותר על עיצוב מצבה.

האם עיצוב המצבות יכול להשפיע על מחירן?

מצד אחד, כל מי שרוצה לתכנן ולעצב מצבה לאדם יקר רוצה לעשות את הטוב ביותר. מצד שני, לא כולנו יכולים לעשות זאת בלי קשר לתקציב. אנחנו כן צריכים לשמור על גבולות של סכום סביר ולכן טבעי שרבים מאתנו יהיו מוטרדים גם מהעניין הזה. אם זה נשמע לכם מוכר ואם אתם תוהים במה דברים אמורים, חשוב שתבינו: יש קשר בין עיצוב מצבות ובין מחירן. למשל, אם מדובר על מצבה שחלק מהעיצוב שלה כולל שימוש באבן ייחודית, יקרה וכזו שקשה להשיג, ברור שבסופו של דבר זה ישפיע גם על המחיר. אם מדובר על מצבה שדורשת עיצוב מיוחד באבן, כמו למשל עיצוב סגנון כדורגל, גלשן או כל אלמנט אחר, זה עוד משהו שיבוא לידי ביטוי במחיר. נקודה נוספת שצריך לקחת בחשבון כאשר חושבים על עיצוב מצבות ועל העלויות, זו השאלה באיזו מצבה מדובר. למשל, האם זו מצבת יחיד או מצבה כפולה? אומנם זה נכון שעיצוב של מצבה כפולה עולה יותר, אך בחישוב הסופי זה כן ייצא יותר זול כמעט תמיד לעומת שתי מצבות נפרדות. במקרים שבהם מדובר על עיצוב מצבת קיר, המחיר יהיה שונה, ולכן חשוב להבין שכל מקרה נבדק לגופו.

למה כדאי לעצב מצבות עם קבלן מצבות מומחה?עיצוב מצבות

עיצוב מצבות זו עבודה למומחים לא רק בגלל ההקשר הטכני כי הם אלה שיעשו את העבודה בפועל. חשוב לזכור שבעיצוב של מצבה יש גם הרבה מאוד רגשות שעולים. לא תמיד קל להתנתק מהרגשות האלה ולחשוב רק בצורה פרקטית, וגם במובן הזה מעצבי המצבות המומחים יוכלו לעזור לכם. בנוסף לכך, לא תמיד אותם קרובי משפחה שרוצים לעצב מצבה יפה ליקיריהם מגיעים עם רעיון ברור. לכן, אם אפשר להיעזר בניסיון של אנשי המקצוע, מובן שכדאי יהיה לעשות זאת. אנשי המקצוע המוכשרים והמנוסים יוכלו לשאול אתכם את כל השאלות החשובות כדי להבין מי היה האדם היקר לכם שנפטר. איזה אופי היה לו ומה באמת ייחד אותו מכל האנשים האחרים בעולם. בהתאם לכל המידע שתספקו, אנשי המקצוע בתחום יוכלו לעזור לכם לעצב את המצבה הנכונה. אין ספק שמדובר על עניין שכדאי להשקיע בו מחשבה, כי אחרי הכול, המצבה היא מה שנשאר לנו כזיכרון מהאדם האהוב שכבר לא אתנו.

למה מומלץ לבחור ב- אסף א.א. מצבות?

אם אתם מחפשים היום שירותי עיצוב מצבות שיהיו ברמה גבוהה, הגעתם למקום הנכון. אם חשוב לכם לקבל שירות אדיב, סובלני וכזה שמבין ללבכם, כדאי שתפנו אל חברת אסף א.א. מצבות ויפה שעה אחת קודם. החברה זמינה עבור לקוחותיה בכל עת במספר: 073-374-5262 ומבטיחה הצעות מחיר נוחות לכל לקוח ולקוח.