מצבות מעוצבות

מצבות מעוצבות

יקירכם הלך מן העולם ואתם נערכים לקראת תקופה לא קלה בה תצטרכו להסתגל למגוון רחב של סידורים ושינויים. כחלק מן הסיורים עליכם לדאוג לרכישת מצבה עבור יקירכם. אין ספק כי רכישת מצבה הינו תהליך אמוציונלי אשר דורש מאיתנו לאזור לא מעט כוחות ותעצומות נפש. חברת אסף א.א מצבות מתמחה במצבות מעוצבות ופה על מנת לעשות לכם מעט סדר.

מצבות מעוצבות

הדרך שלנו לתת מקום של כבוד ולהנציח את המנוח

בשנים האחרונות אנו רואים עליה במודעות ובהתפתחות הטכנולוגיה בכל הקשור לעולם המצבות. כתוצאה מכך אנו רואים לא מעט משקי בית אשר בוחרים להנציח את יקירם יחד עם מצבה מעוצבת בהתאמה אישית אשר מספרת את סיפור חייו של אהובינו. המצבה היא הלכה למעשה נחשבת בעיני רבים כמוקד עליה לרגל ואין מן הנמנע שמוקד עליה לרגל זה יספר צורה הטובה ביותר את סיפורו של המנוח תוך כדי שהוא הופך את ההתכנסות לאישית, אינטימית ומרגשת.

דרך מצבות מעוצבות אנו יכולים לתת מקום של כבוד ולהנציח את המנוח שלנו בצורה שמספרת את סיפור חייו בצורה הטובה ביותר, כיום ניתן לראות מגוון של טכנולוגיות אשר עוזרות לנו לקחת את המצבה ולעצב אותה כמעט בכל דרך בה נחפוץ.

האם ניתן לעצב מצבות בעיצוב אישי?

אנשים רבים תוהים האם ניתן לעצב מעצבות בעיצוב אישי או שמא הם יצטרכו לבחור מתוך קטלוג בנוי מראש. אם נחזור מספר שנים אחורה נראה כי רוב המצבות נראו די דומות אחת לשנייה. אנו מאמינים כי הנצחה נישתית ופרטית של יקירנו הינה הכרחית ונותנים לכם את האפשרות לעצב מצבות בהתאמה אישית לצרכים שלכם.

חברת אסף א.א מצבות נותנת לכם את האפשרות לעצב מצבות בהתאמה אישית תוך כדי שיחת אפיון, בחירת חומר הגלם של המצבה, סוגי החריטה, תמונות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

החשיבות בעבודה עם בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום המצבות

מחיפוש קטן במנועי החיפוש אנו מאמינים שהגעתם אל עשרות ואף מאות אנשים המציגים את עצמכם כקבלני מצבות ו/או נותני שירות בתחום. יחד עם זאת אנו מאמינים כי ישנה חשיבות גבוהה בבחירת בעל המקצוע איתו אתם רוצים לעבוד, על אחת כמה וכמה כאשר אנחנו מדברים על מצבות בעיצוב אישי. אנו נרצה לעבוד אך ורק עם בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום אשר ידע לאפיין יחד איתנו את הצרכים שלנו, את חומרי הגלם הרלוונטיים, את החריטות ויעזור לנו להנציח את יקירנו בצורה הטובה ביותר.

רישיון והיתר קבורה מחברת קדישא – לא על גדר המלצה

כיום על מנת לקבור במדינת ישראל ישנו צורך ברישיון והיתר קבורה מחברת קדישא. אנו ממליצים לכם לבדוק כי קבלן המצבות איתו אתם עובדים בעל רישיון בכתב המאשר לו לפעול במלאכה זו. במרוצת השנים הכרנו לא מעט נותני שירות ללא ניסיון אשר עיצבו ללקוחות מצבות אך מאחר ולא היה להם רישיון והיתר קבורה – המנוח לא נקבר. אנו ממליצים לכם להתייחס לנושא זה ברצינות ולבדוק אותו עוד בשלב הראשוני.

 

מצבה זוגית

בחירת חברה המתמחה במלאכת מכירת מצבות מעוצבות

מחיפוש קטן במנועי החיפוש אנו נחשפים אל מגוון רחב של חברות המספקות שירותי מצבות מעוצבות, יחד עם זאת מבין כל ההיצע הזו עולה התהייה – "איך נוכל לבחור את החברה הטובה ביותר עבורנו?" החלטנו לרכז עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם לבחור את בעל המקצוע הטוב ביותר עבורכם:

  • ניסיון לצד ותק בעולם המצבות  אנו נרצה לעבוד אך ורק עם בעל מקצוע בעל ניסיון לצד ותק בעולם המצבות. חברה בעלת ניסיון לצד ותק בעולם המצבות תדע איך לגשת אל פרויקט המצבה בצורה נכונה, רגישה ואף לתת מענה יצירתי אם ידרש.
  • תיק עבודות  מצבות מעוצבות הינן יצירת אמנות לכל דבר ועניין, לפני שאנחנו משלמים לחברה על המלאכה אנו נרצה לראות את היצירות הקודמות אותן הן עשו  כך נוכל לקבל אינדיקציה לגבי היכולות של אותה חברה ולראות עבודות שנעשו בעבר.
  • מגוון רחב של סגנונות ועיצובים  אף אחד מאיתנו לא רוצה לבחור מתוך סגנונות עיצובים מוכנים ו/או מתוך קטלוג ידוע מראש. אנו מציעים לכם לבדוק בראש ובראשונה כי החברה איתה אתם עובדים נותנת לכם את האפשרות לעצב בהתאמה אישית לצרכים שלכם ולדרך שתנציח בצורה הטובה ביותר את יקירכם.
  • ליווי לאורך כל התהליך  אין לנו ספק כי יצירת מצבה הינה תהליך אמוציונלי לכל דבר ועניין, לכן אנו נרצה לעבוד עם חברה אשר תספק לנו ליווי מלא ומעטפת מלאה תחת קורת גג אחת לאורך כל הדרך  משלב האפיון הראשוני ועד גמר המלאכה.
  • אפשרויות תשלום  בדקו כי החברה איתה אתם עובדים נותנת לכם את האפשרות ליהנות ממחירים אטרקטיביים ונוחים ואף יכולת לפריסת תשלומים.
  • רישיון והיתר קבורה  כמו שציינו כבר בהתחלה, על מנת שנוכל לקבור את המנוח ולהימנע מראש מאי נעימויות אנו מפצירים בכם לבדוק כי החברה איתה אתם עובדים בעלת רישיון והיתר קבורה מחברת קדישא. חברה ללא רישיון והיתר קבורה לא תוכל לבצע קבורה בבית העלמין ובכך לגרום לעוגמת נפש רבה.
  • סקר שוק קטן  כיום ניתן למצוא מגוון רחב של חברות המציעות שירותי עיצוב מצבות, אנו ממליצים לכם לבדוק כמה חברות ולראות האם התחברת אליהם, אל צורת העבודה שלהם, אל תיק העבודה, אל הליווי אותו הם מציעים לאורך התהליך ואל אפשרויות התשלום. אנו מציעים לכם להיפגש עם החברה איתה אתם בוחרים לעבוד על מנת שתוכלו לראות מי הם הנפשות הפועלות העוסקות במלאכה  כך תוכלו להרגיש מעט ביטחון ולדעת שאתם נמצאים במקום הנכון והטוב ביותר עבורכם.

כמה תעלה לנו מצבה מעוצבת?

בניגוד למצבה רגילה כאשר אנחנו מדברים על מצבה מעוצבת אנו נדבר ברוב המקרים על מצבה בה הושקעו מגוון רחב של משאבים לצד חומרי גלם איכותיים ויוקרתיים. אנשים רבים תוהים כמה תעלה להם מצבה מעוצבת. אין אפשרות לדעת מראש מה יהיה המחיר של המצבה מאחר וישנם מספר רחב של פרמטרים המשפיעים בצורה ישירה על מחיר מצבה – סוגי חומרי הגלם איתם אנו נעבוד, כמות האותיות, עיטורים, חריטות, תמונות, משאבים וזמן עבודה. אנו ממליצים לכם לגשת אל חברה המתמחה בתחום אשר תאפיין יחד איתכם את הצרכים שלכם ותתאים עבורכם הצעת מחיר בהתאם לתקציב שלכם.

חידוש מצבות מעוצבות

אם יצא לכם לבקר בשנים האחרונות בבתי העלמין אנו מאמינים שיצא לכם לראות מגוון רחב של מצבות העשויות מחומרי גלם שונים, משאבים שונים ואף בגדלים שונים. אנו רואים לא מעט מצבות רגילות ואף מעוצבות אשר לא השקיעו בהם בעת האחרונה כלל בכל הקשור לתהליכי תחזוקה ובכך איבדו אותן מצבות מן החיוניות והברק שלהם – אין ספק שמדובר בתחושה לא נעימה ואף מעט צובטת בלב לכל אדם העובר מול מצבה שכזו.

אין זה משנה אם מדבר במצבה "רגילה" או שמא במצבה מעוצבת עלינו לדאוג לבצע מספר פעולות אשר ישמרו על החיוניות של המצבה לאורך זמן. אנו מציעים לכם להיעזר בחברה המתמחה בחידוש מצבות וייצור מצבות בהתאמה אישית אשר תנתח יחד איתכם את המצבה שלכם, את מצבה, את חומרי הגלם ממנה המצבה עשויה ואיך ניתן לתחזק אותה באופן עצמאי.

אנו ממליצים לכם לפנות אל חברה המתמחה בתחום עוד לפני שאתם רואים "נזקים" בעין ועל מנת שתוכלו להקדים תרופה למכה ולמנוע מצבים אליהם לא רציתם להגיע הן מבחינת פגיעה במצבה של יקירינו והן מבחינה כלכלית.

חברת אסף א.א מצבות מתמחה בתחזוקת וחידוש מצבות ופועלת ללא לאות לשם תחזוקה, חידוש ועיצוב בהתאמה אישית של מצבות.

אמרתם מצבות מעוצבות אמרתם אסף א.א מצבות

חברת אסף א.א מצבות הינה אחת החלוצות והחברות המובילות בישראל בעולם המצבות ומתמחה במעצבות מעוצבות בהתאמה אישית. החברה בעלת ניסיון של למעלה מ – 2 עשורים בשוק וכבר הפכה לבחירתם הטבעית של עשרות אלפי משקי בית בישראל.

החברה נותנת מעטפת שירותית תחת קורת גג אחת הכוללת – בניית מצבות, פיסול מצבות, עיצוב מצבות, תחזוקה, מצבות בעיצוב אישי ואף שירותי חריטה אמנותית עם ירידה אל הפרטים הקטנים ביותר.

בחברת אסף א.א מצבות תוכלו למצוא מגוון רחב של מצבות, להתאים את המצבה שמתאימה עבורכם וליהנות מליווי לאורך כל הדרך תוך כדי אמפטיה, מקצועיות, שירותיות ואמינות. אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו ולבחור נכון.

בוחרים נכון – בוחרים אסף א.א מצבות