מצבות גרניט

מצבות גרניט

בחירת מצבה איננה תהליך פשוט, הלכה למעשה מדובר באתגר מיוחד שמגיע יחד עם תקופה רגישה ואמוציונלית. מצבות גרניט הפכו בשנים האחרונות לבחירתם הטבעית של משקי בית רבים בישראל. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות, אנשי המקצוע של אסף א.א מצבות פה על מנת לעשות לכם מעט סדר.

חידוש מצבות גרניט – מה הם הדברים שעלינו לדעת?

מצבות משיש גרניט כמו כל מצבה אחרת יכולה לסבול ממגוון רחב של נזקים בטווח הארוך בהנחה והיא לא מטופלת כראוי, בין הנזקים השכיחים אנו יכולים לראות – תזוזה של אבנים, כתמים אשר דורשים התערבות של בעל מקצוע, טחב, עובש, פטריה, סדקים, אבנים שבורות, אותיות שהתחילו להימחק ו/או זזו מעט ועוד מגוון רחב של נזקים אחרים.

מצבת יחיד

ההמלצה שלנו היא כבר ברגע רכישת המצבה לבקש מבעל המקצוע ממנו רכשתם מדריך מקיף ומלא אודות חומר הגלם של המצבה ודרכי הטיפול ושימור המצבה – כך תוכלו לטפל ולתחזק את המצבה בצורה עצמאית בכל פעם שתגיעו לבקר את יקירכם.

יחד עם זאת עליכם לזכור כי השנים ונזקי הטבע עושים לא מעט פעמים את שלהם ולעיתים אנו נצטרך לפנות אל בעל מקצוע המתמחה בחידוש מצבות גרניט אשר יעזור לנו להחזיר את המצבה לקדמותה.

האם ניתן לעצב מצבות משיש גרניט בהתאמה אישית?

אנשים רבים תוהים האם ניתן לעצב מצבות משיש גרניט בהתאמה אישית או שמא הם יצטרכו לבחור מתוך קטלוג ידוע מראש. בעת האחרונה אנו רואים עליה משמעותית בכל הקשור לעולמות הטכנולוגיה והמצבות וכתוצאה מכך ניתן לעצב מצבות משיש גרניט בהתאמה אישית בהתאם לצרכים שלכם. חברת אסף א.א מצבות מתמחה בייצור מצבות לצד עיצוב ופיסול מצבות משיש גרניט ונותנת לכם את האפשרת להנציח את היקר לכם בצורה שמאפיינת ומספרת את הסיפור שלו בדרך הטובה ביותר.

החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה במצבות גרניט

כיום מחיפוש קטן במנועי החיפוש, רשתות חברתיות ואף מפה לאוזן אנו מאמינים שהגעתם אל עשרות ואף מאות בעלי מקצוע ונותני שירות בעולם המצבות. יחד עם זאת אנו מאמינים כי צריך לתת דגש רציני אל בעל המקצוע איתו אנו רוצים לעבוד, לבטח כאשר אנחנו מדברים על עיצוב ופיסול מצבות של יקירנו. אנו נרצה לעבוד אך ורק עם בעל מקצוע המתמחה בעולם המצבות, בעל ניסיון, מוניטין, ותק וחוג לקוחות שיכול להעיד על פועלו. בעל מקצוע כזה ידע לאפיין יחד איתנו את הצרכים שלנו ולתת לנו מעטפת שירותית מלאה תחת קורת גג אחת.

איך לבחור חברה המתמחה במצבות גרניט?

בחירת חברה המתמחה במלאכת מצבות איננה מלאכה קלה ולא מעט משקי בית שואלים את עצמם – "איך נוכל לבחור את החברה הטובה ביותר עבורנו?" חברת אסף א.א מצבות ריכזה עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם לבחור נכון:

  • לא מתפשרים על ניסיון וותק  אחד הדברים החשובים עליהם אנו נרצה לשים את הדגש כאשר אנחנו מדברים על חברה ו/או נותן השירות המתמחה במצבות גרניט הוא הניסיון לצד הותק של אותו אדם. אנו נרצה לעבוד אך ורק עם בעל מקצוע בעל ניסיון וותק בעולם המצבות. בעל מקצוע ו/או חברה בעלת ניסיון תדע איך לגשת בצורה נכונה אל המצבה, לאפיין אותה ואת הצרכים שלנו, לתת מענה רגיש ואיכותי ואף פתרונות יצירתיים בהנחה וידרשו.
  • בדקו מה הוא המוניטין של החברה ו/או נותן השירות  אין מן הנמנע כי חברה בעלת ניסיון לצד ותק יצרה לעצמה מוניטין. אנו נרצה לראות מה הוא המוניטין של החברה איתה אנו מתכננים לעבוד  מוניטין חיובי הוא התחלה טובה.
  • תיק עבודות  זה קצת מצחיק אך כאשר אנחנו מדברים על מצבות, עיצוב מצבות ופיסול מצבות אנחנו מדברים על אמנות לכל דבר ועניין. אנו נרצה לראות את תיק העבודות של החברה איתה אנו מדברים  כך נוכל לראות עבודות ויצירות אמנות אותן עשו בעבר ולקבל אינדיקציה אל היכולות של אותה חברה.
  • מעטפת שירותית מלאה  תהליך בחירת מצבה והתקשרות עם חברה בתחום איננו תהליך קל, על אחת כמה וכמה מספר ימים לאחר שנפרדנו מיקירנו. מדובר בתהליך מאתגר ואמוציונלי לכן אנו נרצה לעבוד עם חברה אשר מספקת לנו ליווי מלא משלב האפיון ועד גמר המלאכה וקבורת יקירנו.
  • מצבות משיש גרניט בעיצוב אישי  דרך מצבות משיש גרניט בעיצוב אישי אנו יכולים להנציח את יקירנו בצורה הטובה ביותר ולספר את סיפור חייו. בדקו כי החברה איתה אתם עובדים נותנת לכם את האפשרות לעצב בהתאמה אישית את המצבה.
  • אפשרויות תשלום אטרקטיביות  אנו נרצה לעבוד עם חברה אשר מבינה לליבנו ונותנת לנו את האפשרות להיערך כמו שצריך מבחינת תשלומים ומעניקה לנו מחירים אטרקטיביים ואפשרויות תשלום נוחים. כיום חברת א.א מצבות נותנת לכם את האפשרות לשלם על המצבה בעד שישה תשלומים ללא ריבית.


רישיון והיתר קבורה של חברת קדישא

אמרתם מצבות גרניט – אמרתם אסף א.א מצבות

רכישת מצבות גרניט איננה מלאכה פשוטה ואף נחשבת למלאכה מאתגרת ורווית אמוציות. אין מן הנמנע שנרצה לעבוד עם בעל מקצוע המתמחה בתחום אשר ידע לאפיין יחד איתנו את הצרכים שלנו תוך כדי שהוא נוהג בסיטואציה בכפפות משי ומלווה אותנו לאורך כל הדרך. חברת אסף א.א מצבות הינה אחת מן החברות המובילות והבולטות בעולם המצבות והפכה כבר לביטוי שגור אצל אלפי משקי בית בישראל.

החברה פועלת כבר למעלה מ – 2 עשורים ומלווה את קהל לקוחותיה מתחילת התהליך ועד סופו בצורה רגישה, אמפטית ולא מתפשרת תוך כדי דגש על אדיבות, מסירות ומקצועיות. כיום חברת אסף א.א מצבות נותנת לכם מעטפת שירותית בכל הקשור לבניית מצבות, תחזוקה, פיסול מצבות, עיצוב מצבות ושירותי חריטה אמנותית.

אמרתם מצבות גרניט – אמרתם אסף א.א מצבות