מצבות בקריות

מצבות בקריות

מה חשוב לדעת על מצבות בקריות?

החיים שלנו מורכבים לא מעט עליות וירידות, מהרבה רגעים שמחים ומלא מעט רגעי משבר. למרות שכולנו מבינים שאנחנו כאן רק לרגע, ההבנה שמישהו שאנחנו אוהבים הלך לעולמו אינה פשוטה. זה מכה בנו בכל פעם מחדש וזה תמיד מעורר רגשות חזקים ומסעירים. אין ויכוח על כך שיש מצבים שבהם אפשר לקבל את המוות בצורה שלמה יותר, כמו במקרים שבהם מדובר על אדם מבוגר שהלך לעולמו, אך יש גם מקרים מצערים במיוחד. מה שבטוח זה שכאשר אנחנו מקבלים את ההודעה על כך שאדם אהוב הלך לעולמו, אנחנו מיד חושבים: איך באמת נרצה לזכור אותו? איך נרצה להנציח אותו ואיך תיראה המצבה שעל קברו? אם גם אתם נדרשים היום לחשוב על העיצוב של מצבות בקריות, אתם לא לבד. יש מי שיעזור לכם ואין ספק שאם תתעמקו בנושא, תוכלו גם אתם, כפי שעשו רבים לפניכם, לעצב את המצבה הנכונה.

אילו סגנונות של מצבות יש בקריות?מצבות בקריות

אנשים לא תמיד מודעים לכך, אבל האמת היא שהיום מצבות בקריות זה עולם ומלואו. כלומר, אם בעבר אנשים שיצא להם לראות מצבות כאלה ואחרות בקריות ראו משהו יחסית סטנדרטי, הרי שהיום זה לא כך. למשל, היום, כאשר אנחנו עוברים בין שבילי בתי העלמין, אנחנו יכולים לראות שיש סגנונות מאוד שונים ומגוונים של מצבות בקריות. לכן, אם חשוב לכם שהחיפוש לא יהיה ארוך ומייגע מידי, כדאי לחשוב מה יכול להתאים. יכולים להיות מספר גורמים שישפיעו על ההחלטה שלכם לגבי המצבה שתכינו לאותו אדם אהוב שהלך לעולמו. למשל, בן כמה הוא היה במותו? והאם צניעות הייתה הדבר המרכזי בחייו? האם היה לו תחביב כלשהו? או שאולי מדובר על אדם מפורסם עם הרבה מאוד אוהבים? כל הפרטים האלה, ועוד רבים אחרים, בהחלט יוכלו לעזור לכם להחליט איזו מצבה בקריות תרצו לבנות.

מדוע חשוב לבחור מצבות מאיכות חסרת פשרות בקריות?

אומנם הרבה פעמים כאשר אדם צריך לבחור לחברו מצבה בקריות הוא חושב על ״כאן ועכשיו״, אך בפועל, מצבה זה עניין ארוך טווח. בסופו של דבר, המצבה היא הרי המקום שאליו אנחנו, האנשים שמתגעגעים אל הנפטר, נלך. לכן ברור מדוע המצבה חייבת להיות לא רק מעוצבת יפה, אלא גם כמה שיותר יציבה. זו הסיבה שבגללה, כאשר אתם מזמינים מצבות בקריות, חשוב מאוד לבדוק גם ממה הן עשויות. האם האבן איכותית? האם זו אבן טבעית? ואיך נעשה הכיתוב? יש שיטות שונות מבחינת הכיתוב שניתן למצוא היום על מצבות בקריות. למשל, זה יכול להיות כיתוב שכולל חריטות אך זה גם יכול להיות כיתוב שכולל הדבקת אותיות. אין תשובה אחת נכונה לשאלה מה עדיף, אך מה שכן משמעותי, זה לדעת שהמצבה תחזיק מעמד. אומנם חשוב להבין שגם השאלה האם תתחזקו את המצבה או לא תשפיע על העמידות שלו, אך יש גם קשר להכנה שלה מראש. זו הסיבה שבגללה, כאשר אתם נדרשים להזמין מצבה למישהו יקר ואהוב, כדאי יהיה לבדוק גם את נושא האיכות.

האם ניתן לשלב את תמונת הנפטר במצבות בקריות?

לא יצא לכם להיות מעולם בבית עלמין באזור הקריות? באופן כללי, שפר עליכם מזלכם וכבר שנים לא ביקרתם במקום כזה? אם כך, יפתיע אתכם לגלות איך נראות היום המצבות. למשל, בעבר האפשרות של מצבות שונות בקריות אשר כוללות את תמונת האדם הנפטר כלל לא היו קיימות. היום, לעומת זאת, הרבה בתי עלמין מלאים במצבות בסגנון כזה. לכן, אם אתם חושבים על מצבה יפה בקריות, יכול להיות שכדאי גם לכם לחשוב על האפשרות של שילוב תמונת הנפטר. בצורה כזאת, בכל פעם כשתגיעו לבקר בבית העלמין, תוכלו לראות את פניו. יש אנשים שמאוד מתחברים לאפשרות הזאת ולכן כדאי שתיקחו זאת בחשבון גם אתם.

האם לבחור במצבות כפולות או במצבות יחידות?

לבסוף, כאשר חושבים על בניית מצבות בקריות, צריך לחשוב גם על השאלה האם רוצים מצבה כפולה או לא. זה מאוד נהוג במקומות מסוימים ובהחלט כדאי לדעת שזו עוד אפשרות. מעניין לראות שגם מבחינה כלכלית פעמים רבות כאשר מזמינים מצבה כפולה מראש משלמים עליה פחות. מצד שני, יש גם אנשים שלא יכולים בכלל לחשוב על האופציה הזאת, שכן ברור לכם שהצד השני במצבה ממתין להם. חשוב להבין: אין תשובה אחת נכונה לכל השאלות האלה, רק כדי להיות מודעים לאפשרויות הקיימות. מה שכן בטוח, זה שאם אתם מזמינים היום מצבה יפה ואיכותית בקריות, הכתובת הנכונה היא: אסף א.א. מצבות. מדובר על חברה מנוסה ביותר בכל מה שקשור למצבות מכל הסוגים. בנוסף, החברה עובדת תוך שיקוף מלא ותקשורת עם הלקוח. עובדי החברה מבינים היטב שאתם, הלקוחות, פונים אליה ברגעים מורכבים ורגישים בחייכם. לכן תוכלו להיות בטוחים שאם תתקשרו למספר: 073-374-5262 תקבלו שירות אדיב ולבבי לכל אורך הדרך. יעזרו לכם להבין איזו מצבה תתאים יותר ליקירכם ואין ספק שהתוצאה הסופית תהיה יפה ומנחמת.

 

 

 

מצבה בקריות

מאמרים נוספים