מצבות בעתלית

מצבות בעתלית

יקירכם הלך לאחרונה מן העולם וישנם לא מעט סידורים ומקומות בהם תצטרכו לבקר בתקופה הקרובה, בין המלאכות אותם תצטרכו לבצע הוא רכישת מצבה. מצבה היא הדרך שלכם להנציח את הקרוב שלכם תוך כדי שאתם מעבירים אל העולם את פועלו ואת הערכים אותם הוא קידם במהלך השנים. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מצבות – חברת אסף א.א מצבות ריכזה עבורכם תשובות לכל השאלות הרלוונטוית.

האם ניתן לבצע עיצוב מצבות בעתלית בהתאמה אישית?מצבות בעתלית

אנשים רבים תוהים האם קיימת האפשרות לבצע עיצוב מצבות בעתלית בהתאמה אישית, אם אנחנו נחזור אחורה בזמן אנו נראה כי מרבית המצבות בבתי העלמין היו נראים אותו דבר ורק אנשים מסוימים יכלו להרשות לעצמם את האפשרות למצבות מהודרות ו/או שימוש בחריטות אומנותיות. כיום, יחד עם התקדמות עולם הטכנולוגיה ועולם המצבות בפרט עיצוב מצבות בהתאמה אישית הפך למוצר צריכה בסיסי של ממש.

חברת אסף א.א מצבות נותנת לכם את האפשרות לבצע עיצוב מצבות בעתלית בהתאמה אישית ובאפיון מלא לצרכים שלכם, לתקציב שלכם תוך כדי מתן תשומת לב ודגש לדברים הקטנים ביותר. עיצוב מצבות הינה אמנות לכל דבר ועניין, תשאירו אותה למקצוענים.

מה הם הדברים אותם אנו צריכים לדעת על חידוש מצבות בעתלית

אנו מניחים שיצא לכם לבקר מספר פעמים בחייכם בבתי עלמין, מסיור קטן בבית העלמין נתקלתם במגוון רחב של קברים – חומרי גלם שונים, עיצובים שונים, שיטות חריטה עתיקות ולעיתים גם שיטות חריטה מודרניות. יחד עם זאת אנו רואים בבתי העלמין אלפי מצבות אשר לא עברו מעולם תהליך תחזוקה אשר מטרתו לשמור על חיוניות אסתטית ופונקציונאלית.

אנשים רבים תוהים מה הם הדברים אשר הם צריכים לדעת כאשר אנחנו מדברים על חידוש מצבות בעתלית, בראש ובראשונה אנו נרצה לשים דגש על כך שכל מצבה באשר היא מחייבת תחזוקה לכן אין מן הנמנע שתבקשו מבעל המקצוע אשר בנה עבורכם את המצבה שיתן לכם מספר טיפים לשם תחזוקתם. יחד עם זאת ישנם לא מעט פעמים בהם אנו נצטרך לבצע חידוש מצבה על מנת לשמור על החיוניות שלה.

חברת אסף א.א מצבות מתמחה במלאכת חידוש מצבות בעתלית ומספקת ללא לאות מגוון רחב של שירותי תחזוקה, חידוש ועיצוב.

מהו המחיר של מצבה בעתלית?

מחירה של מצבה בעתלית אינה שונה ממחיר מצבה בשום מקום אחר בארץ, ישנם לא מעט משתנים אשר משפיעים בצורה ישירה על מחיר המצבה. בין המשתנים אנו נראה את חומר הגלם איתו אנו נבחר לעבוד, סוג המצבה, שיטות החריטה בהן נבחר ואף הניסיון והמוניטין של בעל המקצוע איתו אנו נבחר לעבוד.

חברת אסף א.א מצבות עובדת ללא לאות על מנת לספק לקהל לקוחותיה את המחירים האטרקטיביים והנוחים ביותר, לצד אלו קיימת האפשרות לרכוש מצבה בהסדרי תשלומים נוחים של עד שישה תשלומים ללא ריבית כלל.

איך לבחור בעל מקצוע המתמחה במכירת מצבות בעתלית?מצבות בעתלית

כיום ניתן למצוא לא מעט בעלי מקצוע אשר מסקים שירותי מכירת מצבות בעתלית, יחד עם זאת אנו רואים לא מעט אנשים אשר הולכים מעט לאיבוד מבין כל ההיצע ושואלים את עצמם – "איך נוכל למצוא את בעל המקצוע הטוב ביותר עבורנו?", ריכזנו עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם למצוא את בעל המקצוע הטוב ביותר עבורכם:

  • ניסיון ו-ותק – אחד הדברים החשובים ביותר בבחירת בעל מקצוע המתמחה במכירת מצבות בעתלית הוא הניסיון והותק שלו. בעל מקצוע בעל ניסיון לצד ותק בתחום הינו בעל ניסיון עשיר ורב בעבודה, יתן לכם את הביטחון הנחוץ ויוכל לבצע פרויקטים מורכבים בצורה יצירתית, מהירה וחכמה.
  • מוניטין בעל המקצוע – אין מן הנמנע כי בעל מקצוע בעל ניסיון צבר לעצמו מוניטין, בדקו כי בעל המקצוע איתו אתם עובדים הינו בעל מוניטין בעולם המצבות ושירת במרוצת השנים אלפי לקוחות בצורה מקצועית.
  • ליווי ומתן מעטפת 360 – רכישת מצבה דורשת מאיתנו לא מעט תעצומות נפש ושואבת מאיתנו לא מעט, לכן בחרו בעל מקצוע אשר מספק לכם ליווי ומתן מעטפת מלאה בכל הקשור למצבה. החל מהאפיון, דרך אמפטיה ושירותיות ללא פשרות ועד המוצר המוגמר.
  • עיצוב בהתאמה אישית – בדקו כי יש בידכם האפשרות לעצב בהתאמה אישית את המצבה, כך תוכלו להנציח את היקר לכם בצורה הטובה ביותר ובהתאמה אישית.

מדוע מומלץ להזמין מצבות מחברת א.א אסף מצבות?

חברת אסף א.א מצבות הינה אחת החברות המובילות בעתלית והסביבה בעולם המצבות. הלכה למעשה החברה פועלת בכל רחבי הארץ למעלה מ -2 עשורי פעילות אשר במהלכם סיפקה ומספקת מגוון רחב של שירותים החל מבניית מצבות, עיצוב מצבות, שיפוץ מצבות, פיסול מצבות, ניקיון מצבות ואף חריטה אמנותית עד לכדי ירידה לפרטי פרטים.

בחברת אסף א.א מצבות תוכלו למצוא מגוון רחב של מצוות לצד חומרי גלם רבים ושיטות חריטה ייחודיות, אנו מבינים את החשיבות, את התהיות ואת האמוציות ברכישת מצבה חדשה ומלווים אתכם לאורך כל התהליך בצורה מקצועית, אמפטית ושירותית.

אמרתם מצבות בעתלית – אמרתם א.א אסף מצבות

מצבות בעתלית

מאמרים נוספים