מצבות ביקנעם

מצבות ביקנעם

מה צריך לדעת על מצבות ביקנעם?

ממש לפני כמה דקות קיבלתם את ההודעה המצערת כל כך על פטירתו של אדם יקר? אתם מלאים בשלל רגשות ותוהים מה צריך להיות הצעד הבא? האמת היא, שיש לא מעט סידורי הלוויה שצריך לעשות. בין יתר הדברים שאיתם יהיה עליכם להתמודד, קיים גם הנושא של מצבות ביקנעם. בסופו של דבר, אחרי שהשבעה תעבור ואחרי החודש הראשון, יגיע הרגע שבו יהיה גם גילוי מצבה. השם של אותו אדם אהוב יהיה חקוק עליה והמצבה תהפוך להיות המקום הכי קרוב שאליו אפשר להגיע כדי להיות עם הנפטר. זו בדיוק הסיבה שבגללה אתם חייבים לדעת דבר או שניים בנוגע למצבות באזור יקנעם. זה נכון במיוחד אם זו הפעם הראשונה שבה אתם צריכים להתמודד עם העניין הזה, כי מה אתם באמת יודעים על מצבות? כולנו אומנם מכירים אותן מבתי העלמין, אך עד שאנחנו לא צריכים לקבל החלטה לגבי כל פרט במצבה, אנחנו לא באמת יודעים עד כמה זה מורכב.

למה מצבות ביקנעם חייבות להיות איכותיות ביותר?

עוד הרבה לפני שנדבר על העיצוב ועל הכיתוב של מצבות ביקנעם, חשוב להבין: האיכות לפני הכול. זה לא באמת יעזור אם תחשבו על עיצוב מיוחד ועל כיתוב יוצא דופן, אם בסופו של דבר המצבה תיהרס יותר מהר ממה שאתם חושבים. אם ננסה להסתכל על המציאות בעיניים, אנחנו נראה שאותה מצבה תעמוד בבית העלמין בכל ימות השנה. היא תהיה שם בחורף ובקיץ, והיא עתידה להיות באותו מקום עשרות שנים. לכן ברור מדוע חשוב מאוד לבחור אך ורק מצבות ביקנעם מאיכות חסרת פשרות. האיכות באה לידי ביטוי בכך שהמצבה לא נהרסת וגם בכך שהכיתוב לא נפגע. כולנו מכירים את אותן מצבות שאפשר לראות בלא מעט בתי עלמין שלמעשה אי אפשר להבין בכלל מה כתוב עליהן. לכן, אם אתם לא רוצים שדבר כזה יקרה גם למצבה של אותו אדם אהוב ויקר, חשוב יהיה לבחור מצבה מאיכות טובה. זה אומר שהאבן עצמה צריכה להיות איכותית, או כל חומר אחר שבו תבחרו עבור המצבה. בנוסף, זה גם אומר שהכיתוב חייב להיעשות בצורה מקצועית. בין אם מדובר על חריטה על האבן ובין אם מדובר על הדבקת האותיות, זה חייב להיות איכותי ועמיד. כל אופציה אחרת לא באה בחשבון. לכן חשוב מאוד לראות מצבות אחרות שנעשו על ידי אותה חברה שבה אתם חושבים לבחור. למשל, אם מדובר על חברה שעובדת בתחום הזה כבר עשרות שנים, כמובן שתוכלו לראות מצבות שהוכנו על ידי עובדיה מזמן ולהתרשם מהאיכות.

האם כל המצבות ביקנעם חייבות להיראות אותו הדבר?מצבה ביקנעם

בהחלט אפשר להבין אתכם אם זו עוד שאלה שמטרידה אתכם. מצד אחד, זה נכון שאי אפשר לשנות את המציאות ואותו אדם אהוב נפטר והלך לעולמו. נותר לנו רק להשלים עם העניין ולבנות עבורו מצבה. מצד שני, אם אפשר לעצב את המצבה בצורה אחרת ושונה, מובן שזה רעיון שרבים מאתנו יתחברו אליו. למשל, אם האדם שנפטר אהב ספורט מסוים או שהיה לו כל תחביב אחר, ברור מדוע תרצו לשלב את התחביב הזה גם בעיצוב המצבה שלו. החדשות הטובות הן שהיום זה לא רק אפשרי, אלא גם מקובל. למעשה, אם יצא לכם לבקר באחד מבתי העלמין בישראל בשנים האחרונות, בוודאי ראיתם שיש היום מצבות בעיצובים שונים ומגוונים. לכן כדאי לדעת שגם אתם יכולים לבחור את העיצוב הנכון עבור האדם שהלך לעולמו ועבורו אתם יוצרים מצבה. זה נכון, כמובן, גם מבחינת הכיתוב. ראשית, האם יש סגנון כיתוב שאתם אוהבים יותר? ושנית, מה באמת תרצו לכתוב על המצבה? זה נכון שיש דברים שגרתיים שנהוג לכתוב על המצבה, כמו השם, שם המשפחה והתאריכים, אך זו לא חובה להסתפק בכך. כאשר אנחנו מדברים על הזמנת מצבות ביקנעם אנחנו מדברים גם על האפשרות לשלב כיתוב בסגנונות שונים. לכן כדאי לקחת זאת בחשבון, כי אם זה מה שיתאים לכם, למה לוותר על כך?

מה ישפיע על המחיר של מצבות ביקנעם?

בסופו של דבר, ולמרות שהמצבה היא המקום הקדוש ביותר עבור רבים מאתנו, הרי שיש לכך גם מחיר. לכן אפשר להבין אתכם אם אתם אומנם רוצים להזמין מצבה מאוד יצירתית ויפה, אך מעט חוששים זה יהיה יקר. בבואכם להזמין מצבות ביקנעם חשוב להכיר את הגורמים שיכולים להשפיע על העלויות. למשל, מאיזו חברה תזמינו את המצבה? והאם המצבה חייבת להיות שונה ומיוחדת? ברוב המקרים מצבות אומנותיות עולות יותר לעומת מצבות רגילות. בנוסף, אם מדובר על מצבה שעשויה מאבן מאוד נדירה, הרי שהמחיר יהיה בהתאם. מה שבטוח זה שאם אתם צריכים לעצב היום מצבה יפה, איכותית ומכובדת, כדאי שתפנו אל אסף א.א. מצבות למספר: 073-374-5262. תוכלו לקבל כאן שירות אדיב ותוצאה מקסימה, והכול במחיר נוח לכל כיס.

מצבות ביקנעם

מאמרים נוספים