מצבות ביגור

מצבות ביגור

יקירכם הלך מן העולם בשיבה טובה ואתם תוהים איך תוכלו להנציח אותו בצורה הראויה לו ביותר תוך כדי שאתם מצליחים להעביר אל העולם את כל הערכים והאג'נדות לפיהם הוא פעל. בחירת מצבה היא מלאכה לא פשוטה במיוחד ודורשת מאיתנו תעצומות נפש רבים, כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מצבות העשויות סוגים שונים של אבנים לצד חריטות שונות. חברת אסף א.א מצבות ריכזה לכם תשובות לכל השאלות הרלוונטיות.

מה הם הדברים אותם אנו צריכים לדעת על חידוש מצבות ביגור?

אם יצא לכם לבקר בבתי עלמין אנו מניחים שיצא לכם לראות מגוון רחב של מצבות מחומרי גלם שונים, עיצובים שונים, חריטות שונות ועוד. יחד עם זאת בבתי העלמין אנו רואים לא מעט מצבות אשר לא עברו מעולם תהליך תחזוקה לשם שמירה על חיוניותם. אין ספק שקבר לא מתוחזק ואף מוזנח יכול ליצור אצל רובנו תחושה לא נעימה ואף צביטה בלב.

אנשים רבים תוהים מה הם הדברים אותם הם צריכים לדעת כאשר מדברים על חידוש מצבות ביגור. בראש ובראשונה אנו רוצים להדגיש זאת שמצבה מחייבת תחזוקה, לכן אנו מציעים לכם עוד לפני שאתם רואים את הנזקים בעין להקדים תרופה למכה על מנת למנוע מצב לא נעים הן מבחינת הפגיעה במצבה והן מבחינה כלכלית.

חברת אסף א.א מצבות מתמחה בחידוש מצבות ביגור ופועלת ללא לאות לשם חידוש ועיצוב המצבה שלכם.

האם ניתן לעצב מצבות ביגור בהתאמה אישית?

אם נחזור אחורה בזמן אנו נראה שכל המצבות היו נראות אותו דבר ואילו אנשים מאוד ספציפיים היו יכולים להרשות לעצמם לעצב את המצבה בהתאמה אישית, כיום זהו לא הדבר ובאמצעות טכנולוגיות חדשות ומתקדמות ובעזרת קבלן מצבות נכון ניתן לעצב מצבות ביגור בצורה איכותית ויוקרתית. כיום ניתן לראות מגוון רחב של סוגי מצבות לצד שיטות חריטה מתקדמות – בולט מהשיש, אותיות בולטות ידני, אותיות בולטות בשיטות ייחודיות, הבלטה, אותיות בולטות עם פיסול, חריטה CNC על גרניט, שילוב של חריטה עם תמונה, חריטות אומנותיות, חריטות ממוחשבות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

אנו מציעים לכם לעבוד עם חברה המתמחה במלאכת עיצוב מצבות ביגור אשר תלווה אתכם לאורך כל הדרך ותעזור לכם לאפיין בצורה הטובה ביותר את המצבה עבורכם.

מהי החשיבות בעבודה עם בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין?

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של נותני שירות בעולם המצבות, אנו מציעים לכם לעבוד יחד עם בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום – בעל מקצוע זה יוכל לכוון אתכם בצורה הטובה ביותר אל חומרי הגלם הרלוונטיים, סוגי החריטות לצד הנצחה אמיתית ולא מתפשרת של יקירכם.

איך לבחור חברה המתמחה במלאכת מכירת מצבות ביגור?

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של חברות לצד קבלנים המספקים שירותי מכירת מצבות ביגור, יחד עם זאת אנשים רבים תוהים איך ניתן לבחור את החברה הטובה ביותר עבורנו מתוך כל ההיצע הגדול. ריכזנו עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם לבחור את החברה הטובה ביותר עבורכם:

  • ניסיון לצד ותק – אחד הדברים הראשונים עליהם אנו נרצה לשים את הדגש כאשר אנחנו מחפשים חברה המתמחה במצבות ביגור הם הניסיון והותק של החברה. חברה בעלת ניסיון לצד ותק בתחום הינה בעלת ניסיון עשיר ורב בעבודה עם מצבות לצד ביצוע פרויקטים מורכבים כאחד.
  • מוניטין – אין מן הנמנע כי חברה בעלת ניסיון לצד ותק צברה לעצמה מוניטין במרוצת השנים, בדקו כי החברה איתה אתם עובדים הינה בעלת מוניטין בעולם המצבות ושירתה במרוצת השנים אלפי לקוחות עד ירידה לפרטי הקטנים ביותר.
  • ליווי לאורך כל התהליך – בחירת מצבה היא מלאכה לא קלה בכלל, בעיקר מבחינה אמוציונלית. אנו מציעים לכם לבחור חברה אשר מציעה לכם שירותי ליווי לאורך כל התהליך משלב האפיון, דרך הסתכלות על הפרטים הקטנים ביותר ועד לקבלת התוצאה המבוקשת.
  • מגוון רחב של עיצובים – בדקו החברה בעלת ניסיון עשיר ויכולת לבנות, לעצב ולאפיין מגוון רחב של סוגי מצבות – החל ממצבות סנהדרין, טורקי יחיד, גרניט, חברון יחיד, חברון משפחתי וקבורת על, טורקי משפחתי, מצבות עם גינה וסלעים ועוד.

מדוע מומלץ לבחור באסף א.א מצבות לבניית מצבה ביגור?

אסף א.א מצבות הינו אחד מן קבלני המצבות הגדולים ביותר בישראל. הלכה למעשה החברה בלעת ניסיון של למעלה מ – 2 עשורי פעילות אשר במהלכם סיפקה מגוון רחב של שירותים – בניית מצבות, פיסול מצבות, עיצוב מצבות, תחזוקה, ניקוי ואף חריטה אומנותית עד לכדי ירידה לפרטים הקטנים ביותר.

בחברת אסף א.א מצבות תוכלו למצוא מגוון רחב של מצבות, סוגים רבים של חומרי גלם המבוססים על גבי אבנים ייחודיות ושיטות שונות של חריטה. אסף א.א מצבות מבין את החשיבות, את התהיות ואת שאר האמוציות ברכישת מצבות ומלווה אתכם לאורך כל התהליך באמפטיה, מקצועיות ושירותיות.

אמרתם מצבות ביגור – אמרתם אסף  א.א מצבות

מצבות ביגור

מאמרים נוספים