מצבות אומנותיות

מצבות אומנותיות

מדוע מומלץ לבחור במצבות אומנותיות ליקיריכם?

ההודעה על כך שאדם אהוב נפטר תמיד מפתיע אותנו, וזה קורה בכל פעם מחדש. בתחילת חיינו הכאב עוד יותר מורגש, אך כמו הרבה דברים אחרים בחיים, גם בנושא הזה לצערנו הרב אנחנו מתרגלים. מתרגלים להבנה הברורה שאנחנו כאן רק לרגע, והרגע הזה עובר מהר. יחד עם זאת, ברגע שבו מודיעים לנו שעוד אדם אהוב ויקר לנו הלך לעולמו, זה לא פשוט. לא פשוט להבין שלא נראה אותו יותר ולא פשוט להשלים עם העובדה שגם אותו אדם אהוב יהפוך לעוד זיכרון. זו הסיבה שבגללה כולנו נרצה לעשות כל מה שאפשר כדי שלפחות תהיה לנו אפשרות לזכור בצורה יפה ומכובדת את אותו אדם אהוב. זה בכלל לא משנה אם מדובר על אבא, על אימא או על בן הזוג. מה שבטוח זה שאותו אדם שהלך לעולמו חשוב לנו, ואין ספק שעבורו נרצה לבנות את המצבה הכי יפה שיש. זו בדיוק הסיבה שבגללה מצבות אומנותיות זוכות היום להצלחה. לא כולם רוצים לבחור את אותן מצבות פשוטות שממלאות את בתי העלמין בכל רחבי הארץ. למעשה, ממש כפי שקורה בהרבה תחומים אחרים, אנחנו רואים שגם בתחום הזה יש היום עוד ועוד אפשרויות. היום זה כבר הרבה יותר מקובל לחשוב על מצבה אומנותית, שונה ואחרת, כך שגם לכם כדאי לקחת זאת בחשבון.

האם ניתן להזמין מצבות אומנותיות בהתאם לאופיו של הנפטר?מצבות אומנותיות

חשוב להבין שכאשר מדברים על מצבות אומנותיות מדברים על מצבות שיכולות לכלול, למשל, את אופיו המיוחד של הנפטר. אם, למשל, מדובר על אדם שהיה טייס והלך לעולמו, נוכל לשלב בעיצוב המצבה מטוס או כל אלמנט אחר שמתייחס לעניין הזה. אם מדובר על אדם שאהב כדורגל והיה אוהד מושבע של קבוצה כלשהי, תהיה אפשרות לשלב גם את העניין הזה באותה מצבה אומנותית שנכין עבורו. ממש כפי שקורה בכל תחום אחר של החיים, גם במקרה של מצבות אומנותיות, השמיים הם הגבול. באומנות כמו באומנות, אפשר ליצור ולעשות כל מה שרוצים כל עוד זה לא פוגע באחרים. אם יצא לכם לעבור לאחרונה באחד מבתי העלמין בארץ, בוודאי ראיתם לא מעט מצבות אומנותיות שונות. לכן חשוב שתדעו שגם אתם תוכלו להזמין לאדם האהוב עליכם שהלך לעולמו מצבה אומנותית בהתאם לאופי שהיה לו.

כיצד לבחור מצבות אומנותיות מאיכות שמחזיקה מעמד?

אנשים חוששים לא פעם, בהזמנת מצבות אומנותיות, שמצבות כאלה לא מחזיקות מעמד. חשוב להבין שזה כלל לא מדויק. השאלה האם המצבה האומנותית שבה אתם בוחרים תחזיק מעמד או לא תלויה, בין היתר, בשאלה מאיזה חומרים היא מיוצרת ומי מכין אותה. זה ברור שיש אנשי מקצוע שמגיעים עם הרבה יותר ניסיון בתחום הזה לעומת אחרים, כך שכדאי יהיה לבדוק בידי מי אתם עומדים להפקיד את המשימה של הכנת המצבה. כמו כן, חשוב להבין שיש היום מצבות אומנותיות שעשויות מחומרים שונים. מעבר לאותה אבן מסורתית שכולנו מכירים, יש גם מצבות שעשויות מחומרים אחרי, כמו למשל, זכוכית. חשוב לזכור שהמטרה של המצבה היא גם להחזיק מעמד לאורך שנים. המצבה היא למעשה הזיכרון שנותר מאותו אדם, ובהחלט נרצה שהזיכרון הזה יישאר מכובד גם בעוד עשרות שנים. מטבע הדברים, המצבה חשופה לפגעי מזג האוויר. לכן היא חייבת להיות איכותית ועמידה ביותר. זה נכון בין אם מדובר על הגשם שיורד ובין אם מדובר על השמש הקופחת. זו בדיוק הסיבה שבגללה אי אפשר להתפשר על העניין הזה, שכן זה נתון מהותי ביותר גם במצבות אומנותיות וגם במצבות פשוטות יותר.

כמה באמת עולות מצבות אומנותיות?

קשה לדבר על האפשרות של הזמנת מצבה אומנותית לאדם אהוב שהלך לעולמו ולא להתייחס גם לעלויות. מצד אחד, זה ברור שאם מדובר על אדם שאהבנו בכל ליבנו, המחיר לא ישחק תפקיד. נרצה לעשות הכול כדי שהמצבה שלו תהיה הכי יפה בכל בית העלמין. מצד שני, בסופו של דבר, המחירים של המצבות המיוחדות עלולים להיות לא נמוכים ולכן ברור מדוע זה עוד שיקול. על מנת שתוכלו להיות בטוחים שאתם נכנסים להוצאה כלכלית שתוכלו לעמוד בה, כדאי פשוט להחליט על התקציב. כך תוכלו לעצב את המצבה המיוחדת שלכם בצורה כזאת שגם תהיה לכם אפשרות לעמוד בעלויות שלה בלי קושי. זה ברור שככל שאתם רוצים להכניס עוד ועוד אלמנטים מיוחדים למצבה, כמו בחירת אבן שקשה להשיג או כל דבר אחר, הרי שהמחיר יהיה בהתאם.

מה כותבים על המצבה האומנותית?מצבה אומנותית

הרבה פעמים כאשר מדברים על מצבות אומנותיות, חלק מהאומנות באה לידי ביטוי גם בכיתוב. האם אתם יודעים מה תרצו לכתוב על המצבה? והאם אתם רוצים להסתפק רק בשמו של הנפטר ובתאריכים השונים? יש אנשים שרוצים להביא לידי ביטוי את היצירתיות ואת האומנותיות גם במובן הזה. למעשה, יש מקרים שבהם הכיתוב ארוך וזה ישפיע גם על גודל המצבה. מה שבטוח זה שצריך לשים לב, גם במקרה של מצבה אומנותית, לבחירת הגופן של הכיתוב וגם לכיתוב עצמו.

מדוע מומלץ להזמין מצבות אומנותיות מאסף א.א. מצבות?

חשוב לדעת שבין אם אתם מחפשים מצבה אומנותית ובין אם אתם רוצים לבחור דווקא משהו פשוט, יש לא מעט חברות שעוסקות בתחום. יחד עם זאת, לא בכל מקום תקבלו את השילוב בין מחיר נוח, הקשבה לכל אורך הדרך ומקצועיות חסרת פשרות. כתוצאה מכך שמדובר על עניין בעל משמעות רבה, טבעי שתרצו לפנות אל קבלן המצבות הטוב ביותר בתחום. לכן כדאי שתתקשרו אל אסף א.א. מצבות למספר: 073-374-5262. כאן תוכלו לדעת שאתם במקום הנכון, כי יקשיבו לכם ויבינו מה אתם רוצים. כאן המצבה האומנותית שתזמינו תצא יפה ומכובדת, אז למה לחשוב פעמיים?