ייצור מצבות

ייצור מצבות

פטירתו של בן משפחה הינו אירוע אמוציונלי וקשה עבור כל בני המשפחה, קרוביהם וחבריו של בן המשפחה שנפטר. ישנם לא מעט קשיים וסידורים העומדים בפניכם לאחר פטירתו של המנוח, רכישת מצבה אחת מהם. אנו מבינים את הקושי הכרוך בבחירת בונה מצבות ואת התהיות הרבות – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של א.א מצבות החליטו לעשות לכם מעט סדר ולענות על כל השאלות הרלוונטיות.

ייצור מצבותמה עלינו לדעת טרם פניה אל חברה המתעסקת בייצור מצבות?

אתם מעוניינים לגשת אל חברה המתעסקת בייצור מצבות ותוהים מה הם הדברים עליכם לדעת טרם פניה אל החברה. אנו מניחים שיש פרט אחד חשוב מאוד עליו אנו נרצה לשים את הדגש – עליכם לבדוק כי החברה איתה אתם עובדים בעלת רישיון והיתר קבורה של חברת קדישא. כיום אין אפשרות לקבור בבתי העלמין בישראל ללא אישור זה. חברה אשר עובדת ללא אישור זה עובדת בניגוד לחוק, יכולה לגרום לכם לבזבוז כסף, משאבים ועוגמת נפש רבה מאחר וישנו סיכוי סביר כי הקבורה לא תאושר.

האם ניתן לייצר מצבות בהתאמה אישית?

לא מעט אנשים תוהים האם ניתן לייצר מצבות בהתאמה אישית או שמא עליהם לבחור מצבות מתוך קטלוג ידוע מראש. בשנים האחרונות אנו רואים התפתחות טכנולוגית רבה המשפיעה על עולם המצבות והעיצוב בפרט לצד עליה במודעות של משקי בית רבים בישראל בכל הקשור לעיצוב מצבות בהתאמה אישית. הלכה למעשה, כיום תוכלו לייצר מצבות בהתאמה אישית תוך כדי אפיון מפורט ומסודר בהתאם לצרכים שלכם ובדרך שתספר את הסיפור של יקירכם בצורה הטובה ביותר.

מה הוא המחיר של ייצור מצבה?

מחיר ייצור מצבה איננו אחיד ומשתנה בהתאם למגוון רחב של פרמטרים המשפיעים אשר משפיעים באופן ישיר על מחיר המצבה, בין המשתנים אנו יכולים לראות את חומרי הגלם והמשאבים איתם אנו נבחר לעבוד ולהקצות לשם ייצור המצבה, סוג המצבה וגודלה, שיטות החריטה, עיצוביות, פונקציונאליות ואף הניסיון והמוניטין של בעל המקצוע איתו אנו נבחר לייצר את המצבה.

חברת אסף א.א מצבות הינה אחת החברות המובילות במשק בעולם המצבות ועובדת ללא לאות על מנת לספק לקהל לקוחותיה את השירות המקצועי והאמפטי ביותר לצד עיצוביות ללא פשרות ומחירים אטרקטיביים ונוחים. כמו כן, תוכלו לרכוש מצבה בהסדרי תשלומים של עד שישה תשלומים ללא ריבית כלל.

החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה בייצור מצבות

מחיפוש קטן במנועי החיפוש, ברשתות החברתיות ואף במסגרת "פה לאוזן" אנו מאמינים שנחשפתם אל עשרות בעלי מקצוע המתעסקים בייצור מצבות. ייצור מצבה איננה רק מלאכה עיצובית אלא מלאכה אמוציונלית אשר דורשת התייחסות של בעל מקצוע בעל ניסיון, ותק ומוניטין בתחום. אנו נרצה לעבוד עם בעל מקצוע המתמחה בתחום מאחר והוא ידע לאפיין בצורה הטובה ביותר את הצרכים שלנו, יכוון אותנו אל חומרי הגלם ואל האפשרויות העיצוביות וילווה אותנו בצורה אמפטית ומקצועית לאורך כל התהליך.

איך לבחור חברה המתמחה בייצור מצבות?

כיום אנו רואים מגוון רחב של נותני שירות ובעלי מקצוע בתחום המצבות, יחד עם זאת לעיתים ניתן ללכת לאיבוד בתוך כל ההיצע הזה. בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של א.א מצבות ריכזו עבורכם מספר נקודות שיעשו לכם מעט סדר בבחירה כה רגישה זו:
  • היתר ורישיון קבורה מטעם חברת קדישא – אנו נרצה לעבוד אך ורק עם חברה בעלת היתר ורישיון קבורה מטעם חברת קדישא, חברה ללא היתר ורישיון קבורה עובדת בניגוד לחוק ואף יכולה לגרום למצב בו לא נוכל לקבור את המנוח באותה העת.
  • ניסיון לצד ותק בתחום – אחד הדברים החשובים ביותר עליהם אנו נרצה לשים את הדגש הוא הניסיון לצד הותק של החברה בתחום. חברה בעלת ניסיון לצד ותק בתחום תדע איך לגשת אל ייצור המצבה בצורה נכונה וחכמה תוך כדי שימוש בחומרי גלם איכותיים. כמו כן מאחר והחברה בעלת ניסיון ו-ותק בתחום אין ספק שהיא תדע איך לטפל במלאכה בצורה יצירתית בהנחה ותידרש.
  • מוניטין בעולם ייצור מצבות – אין מן הנמנע כי חברה אשר יצרה לעצמה ניסיון לצד ותק בתחום צברה לעצמה גם מוניטין – אנו נרצה לבדוק מה הוא המוניטין של החברה בעולם המצבות, מי הם חוג לקוחותיה והאם המוניטין אותו היא צברה הינו חיובי.
  • ליווי לאורך כל הדרך – אנחנו ניגשים אל זה כאל"עסקה"לכל דבר ועניין אך עלינו לזכור שאנחנו נמצאים במצב אמוציונלי ושברירי מאוד,לכן אנו ממליצים לכם לעבוד אך ורק עם חברה המציעה לכם ליווי לאורך כל הדרך משלב התכנון והאפיון הראשוני ועד גמר המלאכה.
  • הסדר תשלומים נוח – אנו נרצה לעבוד עם חברה אשר נותנת לנו אפשרות להסדר תשלומים נוח,בדקו כי החברה איתה אתם עובדים נותנת לכם אפשרות זו.חברת אסף א.א מצבות נותנת לכם את האפשרות לרכישת מצבה בשישה תשלומים ללא ריבית(!).
  • היכולת לעצב בהתאמה אישית – דרך המצבה של המנוח אנו יכולים להנציח את המנוח ואת כל פועלו לכן יש לא מעט על הכתפיים שלנו. כיום אנו רואים אנשים רבים אשר בוחרים להנציח את יקירם בדרכים שונות. בדקו כי החברה איתה אתם עובדים נותנת לכם את האפשרות לעצב מצבה בהתאמה אישית לצרכים שלכם ועובדת עם הטכנולוגיות ושיטות החריטה המובילות והמתקדמות ביותר במשק.

אמרתם ייצור מצבות – אמרתם א.א מצבות

חברת אסף א.א מצבות הינה חברה המתמחה בעולם המצבות ופועלת לאורך כל רחבי הארץ כבר למעלה מ – 2 עשורים. החברה עובדת ללא לאות ומספקת מגוון רחב של שירותים בעולם המצבות לרבות – חידוש מצבות, ייצור מצבות, מצבות בעיצוב אישי, פיסול, חריטות אמנותיות, אחזקת מצבות ועוד.

בחברתנו מבינים את החשיבות של יצירת מצבה, את האמוציות ושאר התהיות במהלך רכישת מצבה חדשה ומלווים אתכם בצורה אמפטית, מקצועית ושירותית לאורך כל הדרך.